HC Kehra/Primend ja SK Tapa/Tapa valla SK tasavägine võitlus lõppes viigiga

20.09.2022

Tänane esiliiga kohtumine HC Kehra/Primend meeskonna ja SK Tapa/Tapa valla SK meeste vahel pakkus publikule palju põnevust ja tõstis kindlasti nii mõnegi fänni vererõhku. Tasavägise mängu tulemusena said mõlemad tiimid koju viia ühe punkti, sest lõppseis tablool näitas viigiseisu 32:32.

“Hea mäng oli. Pole ammu olnud niimoodi treeneripingil ja näinud, et mõlemalt poolt selline korralik võitlus käib. Mäng läks punkt-punktina ja ma arvan, et publikul oli, mida vaadata, sest emotsiooni selles mängus oli,” kommenteeris tänast mängu HC Kehra/Primendi peatreener Indrek Lillsoo.

Hc Kehra/Primend meeskonna resultatiivsemad mängijad olid Artu Gur-Arje 10 väravaga, Alvar Soikka 7 väravaga ja Jaan Kauge 5 väravaga. “Meie vanameister Jaan tegi lõpus ka selle otsustava üheksa meetri viske. Arvan, et viik on õiglane tulemus sellele mängule,” lisas treener. 

Sk Tapa/Tapa valla SK meeskonna kapten Ailar Puhasmetsa arust oli hooaja esimene mäng rabedavõitu: “Algul ei saanud mängu käima ja tuli sisse palju tehnilist praaki. Kaitset ei saanud pidama ja lasime visata palju väravaid. Tundsime puudust kaitsemängijast Hardo Levost.”

Positiivse poole pealt tõi Puhasmets välja selle, et tühjade kätega siiski koju ei mindud ja punkti said mehed endale tabelisse kirja. SK Tapa parimad väravakütid olid Endrik Jaanis ja Aleksandr Vassiljuk 6 väravaga, Trivo Vaigurand 5 väravaga ja Ailar Puhasmets 4 väravaga.

 

Järgmised mängud meeste esiliigas: 

26.09.22 19:00 Tapa Spordikeskus               SK Tapa/Tapa valla SK vs Valga Käval 

27.09.22 18:00 Kehra Spordihoone              HC Kehra/Primend vs Tall SK/Mistra

29.09.22 18:00 Mesikäpa Hall                      Coop/Põlva vs Viljandi SK/Pärnu

29.09.22 19:00 Viimsi kooli spordihoone     HC Viimsi vs Tallinna KA/Audentes

 

Foto: HC Kehra/Primend ja SK Tapa/Tapa valla Sk pidasid maha tasavägise mängu (Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit)

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP