Esiliigas said võidud kirja HC Kehra/Primend ja Põlva/Arcwood

09.11.2022

Eilsetel esiliiga kohtumistel astusid vastamis SK Tapa/Tapa valla SK ja Põlva/Arcwood ning HC Kehra/Primend ja Viljandi SK/Pärnu. Võitjatena väljusid lahingust Põlva/Arcwood alistades SK Tapa seisuga 21:20 ning HC Kehra/Primend võttes võidu Viljandi SK/Pärnult seisuga 30:26.

SK Tapa/Tapa valla SK resultatiivsemad mängijad olid Aleksandr Vassiljuk 4 väravaga ning 3 väravaga panustasid Jan-Egert Valdmann, Ailar Puhasmets, Trivo Vaigurand ja Hardo Levo. SK Tapa väravavaht Madis Valk mängust Arcwoodiga: “Olenemata paari põhimängija puudumisest, läks meie mäng põlvakatega üllatavalt hästi. Ka miinuspooli oli meie mängus - tegime palju lihtvigu ning korjasime mittevajalikke kaheminutilisi karistusi ning ei realiseerinud lihtsaid olukordi. Olenemata sellest, oli pealtvaatajatel kindlasti põnev vaadata sellist trillerit.”

Põlva/Arcwoodi parimad väravakütid olid Siim Kübard 4 väravaga ning 3 väravaga panustasid Rasmus Käo ja Olari Paumets. Arcwoodi treener Romet Oone: “Teadsime, et Tapal tuleb raske mäng ja nii ka oli. Me ei saanud rünnakul hakkama ja patustasime liiga palju pallikaotustega. Muutusime ka liiga emotsionaalseks, mida ei tohi lubada. Meie väravavaht Denis Lõokene vedas meid seekord võidule. Tapa tegi väga hea mängu ja kiitus neile.”

Kehra parimateks väravaviskajateks olid Oskar Luks 9 väravaga ning Artur Gur-Arje ja Mihkel Parm 5 väravaga. HC Kehra/Primendi treener Indrek Lillsoo: “Mäng Viljandi/Pärnuga kulges meil algusest peale üle kivide, kändude. Ei leidnud lõpuni oma mängu. Tuleb au anda vastastele, kes võitlesid ja tegid selle võidu meile raskeks.”

Viljandi SK/Pärnu resultatiivsemateks mängijateks olid Kristjan Heinla 10 väravaga, Johannes Pertelson 7 väravaga ja Gregor Jegorov 6 väravaga. Viljandi SK/Pärnu mängija Kristjan Heinla arust alustati mängu hästi: “Läksime võitlema, ei lasknud vastast esimene poolaeg eest ära ja mängisime punkt-punktis. Teine poolaeg hakkasime ära väsima, kuna vahetuses oli ainult üks mängija, kes sai ka esimene poolaeg vigastada. Saime lõpuks joonega kokkumängu heaks, joonelt saime 6 väravat ja taga valvas puuri meie väravavaht, kes tegi ka hea mängu. Ise oleme mänguga rahul, kuna ei uskunud, et üldse neile vastu saame.”

 

Järgmised esiliiga mängud:

10.11.22  19:00   Viimsi kooli spordihoone          HC Viimsi vs Coop Põlva

10.11.22  19:30   Kuristiku Gümnaasium             HC Tallas vs HC Tallinn 2

 

Foto: HC Kehra/Primend võttis täna Viljandi SK/Pärnult kindla võidu (Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit)

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner