Esiliigas said võidud enda arvele Tall SK/Mistra, Põlva/Arcwood ja HC Tallinn 2

27.02.2023

Eelmise nädala teisel poolel astusid esiliigas omavahel vastamisi Tall SK/Mistra ja Valga Käval, Põlva/Arcwood ja HC Viimsi ning HC Tallinn 2 ja Coop Põlva. Võidurõõmu sai tunda Tall SK/Mistra alistades Kävali seisuga 45:28, Arcwood võttes 38:26 võidu Viimsi üle ja HC Tallinn 2 võites vastast seisuga 28:26.

Tall SK/Mistra parimad väravakütid olid Danel Žigadlo 8 väravaga ja Urmas Rõuk 7 väravaga. Viie väravaga panustasid võitu Arno Vare, Jan-Jasper Arumäe ja Risto Kiil. Valga Kävali resultatiivsemad olid Romet Nõgene 10 väravaga ning Veiko Luik ja Sivert Raide 5 väravaga. 

Põlva/Arcwoodi suurimad väravaviskajad olid Markel Veiko 6 väravaga ja Veiko Tigason 5 väravaga. Arcwoodi treener Romet Oone mängust Viimsiga: “Alustasime mängu kaitses hästi, mille pealt saime poolkiiretest väravatega vastu nõelata. Kõik mehed olid mänguks valmis ja andsid endast 110% tänu millele seekord mängu võitsime.” HC Viimsi resultatiivsemad mängijad olid Otto Karl Kont 8 väravaga, Kert Liinat 6 väravaga ja Georg Kustav Kont 5 väravaga. 

HC Tallinn 2 meeskonna parimad väravaviskajad olid Owe-Martti Lemsalu 8 väravaga, Sten Toomla 7 väravaga ja Martin Pihlamägi 5 väravaga. “Oli hea jälle platsil olla. Üllatavalt oli mu sooritus isegi nii hea, et Kalmer Musting pani mulle personaalse kaitse peale. Ju siis vorm on ajutine, klass on igavene,” muljetas HC Tallinna mängija Sten Toomla mängust Coop Põlvaga.

Coop Põlva resultatiivsemad olid Randel Matthias Lepp 8 väravaga ja Karl Markus Kannel 7 väravaga. Coop Põlva mängija Joonas Vassiljev kohtumisest HC Tallinn 2-ga: “Esimesel poolajal oli meil võimalus mäng enda poole kallutada, aga mitmete pallikaotuste tõttu said vastased siiski paariväravalise edu. Olime kaitses hädas vastaste tagantvisetega. Kui teisel poolajal saime vahe ühe peale, ei suutnud me mitmel järjestikusel rünnakul siiski palli väravasse visata ning pidime leppima kaotusega.” 

Hetkel juhib esiliiga meistrivõistluste tabeliseisu Coop Põlva 24. punktiga, teisel kohal asetseb SK Tapa/Tapa valla SK 23. punktiga ning kolmandal kohal Põlva/Arcwood 22. punktiga. Neljandat kohta on hoidmas HC Tallinn 2 18. punktiga ja viiendal kohal on 17. punktiga HC Kehra/Primend. Täpsemat esiliiga tabeliseisu saab vaadata kasipall.ee statistikast.

 

Järgmised esiliiga mängud: 

28.02.23   18:00   Kehra Spordihoone           HC Kehra/Primend vs Tallinna KA/Audentes

02.03.23   17:30   Kuristiku Gümnaasium      HC Tallas vs Põlva/Arcwood

02.03.23   18:00   Mesikäpa Hall                    Coop Põlva vs Tall SK/Mistra

02.03.23   19:00   Viimsi kooli spordihoone    HC Viimsi vs HC Tallinn 2

02.03.23   19:00   Tapa Spordikeskus             SK Tapa/Tapa valla SK vs Viljandi SK/Pärnu

 

Foto: Põlva/Arcwood alistas HC Viimsi (Karoliina Ulmand/Eesti Käsipalliliit). 
Banner Banner Banner Banner Banner