Esiliiga tabeliseisus võidutsevad põlvakad

18.03.2023

Eelmisel nädalal mängisid esiliigas vastamisi Valga Käval ja Reval-Sport/Mustamäe, millest võitjana väljusid valgakad seisuga 40:32 ning Põlva/Arcwood ja Reval-Sport/Mustamäe, kus taaskord Mustamäe võiduarvet ei avanud ning pidi leppima 48:24 kaotusega. Sel nädalal on mänginud omavahel Coop Põlva ja HC Viimsi, kellest viimane pidi tunnistama Põlva paremust seisuga 36:26, Tall SK/Mistra ja Reval-Sport/Mustamäe, kus Mistra võttis kindla 41:19 võidu ning Põlva/Arcwood ja SK Tapa/Tapa valla SK, kus 40:29 võidupunktidega õnnestus lahkuda Arcwoodil.

Põlva/Arcwoodi treener Romet Oone eelmise nädala kohtumisest: “Mustamäe oli hõreda koosseisuga ning täna panime paremuse maksma kohe algusest peale. Vastased olid tublid, aga meie pikale pingile vastu seekord ei saanud.” Eilne mäng SK Tapa/Tapa valla SK meeskonnaga kujunes üsna sarnaseks, sest esiliiga võit kirjutati taaskord Arcwoodi arvele. “Näitasime head ja kindlalt mängu. Vendade Rudisaarte ja Priit Jõksi vedamisel võtsime seekord kodus Tapa vastu kindlama võidu,” kommenteeris eilset mängu Põlva/Arcwoodi treener Romet Oone. SK Tapa/Tapa valla SK kapten Ailar Puhasmets on eilses mängus Arcwoodiga pettunud: “Meie poolt kõige kehvem mäng sellel hooajal. Ei saanud kaitset pidama ja ka rünnakul jäime vastaste väravavahiga hätta.”

Coop Põlva mängis sel nädalal HC Viimsi meeskonnaga, millest Põlva noppis üsna kindla võidu. Coop Põlva mängija Joonas Vassiljev mängust Viimsiga: “Saime mängu alguses viieväravalise edu, peale mida me muutusime natuke lohakaks ja lasime vastastel mängu tagasi tulla. Täna oli meil väga hea kaitse ja rünnak oli ka üsna hea, kuigi vahepeal patustasime liigsete pallikaotustega ja ka realiseerimisega olid kohati raskuseid. Teisel poolajal võtsime mängu siiski täielikult enda kätte ja lahkusime saalist võidupunktidega.”

Hetkel juhib esiliiga meistrivõistluste tabeliseisu Põlva/Arcwood  28. punktiga, teisel kohal asetseb Coop Põlva 26. punktiga ning kolmandal kohal SK Tapa/Tapa valla SK 25. punktiga. Neljandat kohta on hoidmas HC Tallinn 2 22. punktiga ja viiendal kohal on 19. punktiga HC Kehra/Primend. Täpsemat esiliiga tabeliseisu saab vaadata kasipall.ee statistikast.

 

Järgmised esiliiga mängud:

19.03.23     12:00      Viljandi Spordikeskus        Viljandi SK/Pärnu vs HC Kehra/Primend

19.03.23     14:30      Viimsi kooli spordihoone    HC Tallinn 2 vs HC Tallas

19.03.23     16:30      Viimsi kooli spordihoone    Tallinna KA/Audentes vs Valga Käval

 

Foto: Põlva/Arcwood juhib hetkel esiliiga tabeliseisu (Helin Potter/Eesti Käsipalliliit)

 
Banner Banner Banner Banner Banner