Eksimisruumi enam ei ole ehk naiste meistrivõistlustel peetakse kaks mängu

14.03.2023

Naiste käsipalli meistrivõistlused jätkuvad sel nädalal kahe kohtumisega, kui teisipäeval lähevad Arukülas vastamisi kohalik Mistra ning SK Tapa/Tapa valla SK ja neljapäeval võtab HC Tabasalu/Audentes vastu Reval-Sport/Mella.

Meistriliiga liider võõrustab tabeli punast laternat

Erinevate mängude arvu juures meistrivõistlusi juhtiv valitsev karikavõitja Aruküla läheb mängule vastu kindla favoriidina. Kuigi karikaturniiri viimases põhiturniiri kohtumises jäädi neljapäevasele vastasele alla, siis selles matšis enam midagi mängus ei olnud. Meistrivõistluste esimeses omavahelises mängus jäid Mistra naised kindlalt 29:20 peale. Eelmises voorus kaotasid SK Tapa naised HC Tabasalu/Audentesele ning Aruküla võttis kindla võidu Reval-Sport/Kopli üle. 

"Proovime teisipäevasele mängule natukene vabamalt peale minna. Eelmised mängud on näidanud, et läheme liiga krampi, mõtleme üle ja teeme endale sellega elu raskeks. Peame mängima rohkem tiimina ja üksteist aitama, mitte ainult individuaalsetele sooritustele tuginema. Aruküla on tugev tiim ja kerge ei saa kindlasti olema, kuid kaotama me ka ei lähe," kommenteeris SK Tapa naiste mängija ning võistkonna eestvedaja Marjette-Maie Müntser, kes on seni meistrivõistlustel neljas mängus 19 väravat visanud. 

Mella ja Tabasalu üritavad Mistrat püüda

Tabeliseisult tähtsam kohtumine toimub kindlasti Tabasalu, kus hetkel meistrivõistlustel võrdsete punktidega teist ja kolmandat kohta jagavad Mella ning Audentes vastamisi lähevad. Naiskondade esimene omavaheline mäng oli tõeline triller, kus neljapäevased võõrustajad lõpuks ühe punktiga peale jäid. Tabasalu alistas eelmises voorus SK Tapa ning Mella oli mänguvaba. 

"Tegemist on meie jaoks printsipiaalse kohtumisega, kus läheme kindlasti võidu peale välja. Kindlasti tahame oma esitust parandada eelmisest mängust. Tegime siis liiga palju lihtvigu ning söödukvaliteet jättis kõvasti soovida. Jäime kohe algusest peale tagaajaja rolli ning naised ei saanud järgi tulemisega hakkama. Peame neljapäeval esimesest minutist kõvemini võitlema. Tegemist on juba teise vooruga ning eksimisruumi enam ei ole," analüüsis Reval-Sport/Mella treener Ella Kungurtseva.

Naiste meistrivõistluste tabeliseis: (mängude arv, võidud, viigid, kaotused, punktid)

1. Aruküla/Mistra                       5      4    0    1    8
2. Reval-Sport/Mella                 4      3    0    1    6
3. HC Tabasalu/Audentes         4      3    0    1    6
4. Reval-Sport/Kopli                  5      1    0    4    2
5. SK Tapa/ Tapa valla SK        4      0     0    4    0

Naiste meistrivõistluste kohtumised käesoleval nädalal:

14.03 19:15 Aruküla Põhikooli Spordisaal Aruküla/Mistra - SK Tapa/ Tapa valla SK
16.03 19:30 Tabasalu kooli spordihoone HC Tabasalu/Audentes - Reval-Sport/Mella

Pildil: SK Tapa naised üritavad takistada Aruküla suurimat väravakütti, Maarja Treimanit. (Foto: SK Tapa/Eesti Käsipalliliit)

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner