Eilses esiliiga kohtumises võttis võidu Viljandi SK/Pärnu

05.01.2023

Selle aastanumbri esimeses esiliiga kohtumises astusid vastamisi Viljandi SK/Pärnu ja Valga Käval. Mängust väljusid võitjatena Viljandi SK/Pärnu mehed alistades Valga Kävali seisuga 36:22.

Viljandi SK/Pärnu parimad väravakütid olid Kristjan Heinla 16 väravaga ja Johannes Pertelson 7 väravaga. Viljandi SK/Pärnu resultatiivseim mängija Kristjan Heinla eilsest kohtumisest: “Alguses ei saanud mängu väga käima, kuna pole pikalt platsile saanud. Nägime, et Valgal on lühike koosseis ja seetõttu mängisime kiiret mängu. Teine poolaeg oli juba aru saada, et valga mängijad on väsinud ning tegime kiiretega suurem vahe sisse.”

Valga Kävali suurimad väravaviskajad olid Sivert Raide 9 väravaga ning Karl Martin Kiis 6 väravaga. Valga Kävali treener Veiko Luik mängust Viljandi SK/Pärnuga: “Mäng ei olnud kiita. Taaskord meil ühtegi vahetust ei olnud. Esimene poolaeg suutsime enam vähem mängida, kuid teine poolaeg läks täiesti aia taha - tulid sisse mõttetud pallikaotused ja rumalad visked. Viljandi SK/Pärnu kasutas meie vigu ära ja tulid kohe kiiretega peale. Raske on teha mängus midagi, kui kokkulepetest kinni ei peeta. Peame hakkama rõhku noorte poiste peale panema, kellel on potentsiaali ja tahtmist mängida.”

 

Järgmised esiliiga mängud:

10.01.23   18:00     Kehra Spordihoone           HC Kehra/Primend vs HC Viimsi

10.01.23   19:00     Valga Spordihoone           Valga Käval vs Coop Põlva

10.01.23   19:00     Tapa Spordikeskus           SK Tapa/Tapa valla SK vs HC Tallas 

14.01.23   13:00     Viljandi Spordikeskus       Viljandi SK/Pärnu vs Tall SK/Mistra

 

Foto: Viljandi SK/Pärnu väljus eilselt kohtumiselt võitjana (Joonas Kuuskla, Eesti Käsipalliliit, arhiiv)

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner