Eesti parimad käsipallurid on Dener Jaanimaa ja Maarja Põldver

03.12.2017

Pühapäeval autasustati karikafinaali järel 2017. aasta Eesti parimaid käsipallureid, treenereid, kohtunikke ja klubisid. Tähtsaimas ehk "aasta mängija" kategoorias valiti parimateks Dener Jaanimaa ja Maarja Põldver.

Eesti koondise ja Saksamaa Bundesliga klubi MT Melsungen paremsisemine Jaanimaa tõusis lõppeval aastal oma tööandja ridades põhitegijaks ning võitleb maailma tugevaimas liigas medali eest. Lisaks on ta loomulikult tähtsas rollis rahvusmeeskonnas. Aasta parima tiitli sai Jaanimaa ka 2013. ja 2016. aastal.

Naiste parimaks pärjati kolmandat korda Maarja Põldver, kes aitas Reval-Sport/Padise naiskonna kevadel kuldmedaliteni ning sel nädalavahetusel karikavõiduni. Samuti on ta värskelt taaselustatud Eesti naiste rahvuskoondise üks võtmemängijaid.

Teele Utsal v.JPG

 

Naisjuunioride parimaks tunnistati Teele Utsal Põlva Käsipalliklubist ning

 

 

Vahur Oolup v.JPG

 

 

meesjuunioridest Vahur Oolup SK Tapa meeskonnast.

Ülejäänud kategooriate parimad 2017. aastal:

Martin Noodla v.JPG

Aasta käsipallitreener: Martin Noodla


Urmo Sitsi Toomas Heinla.jpg

Aasta käsipallikohtunikud: Urmo Sitsi ja Toomas Heinla

Aasta käsipalliklubi: Põlva Käsipalliklubi

Aasta käsipalliüritused: Tallinn Handball Cup noortele (korraldaja HC Tallas) ja Alatskivi rannakäsipalli etapp  (Alatskivi SK Juku)

Aasta käsipallisündmused: Meeste rahvuskoondise võit Türgi üle ja edasipääs teise kvalifikatsioonifaasi; Naiste rahvuskoondise kokkukutsumine; U16 noormeeste rahvuskoondise 5. koht Euroopa lahtistel meistrivõistlustel käsipallis

Pildil: Eesti parimad aastal 2017 – Dener Jaanimaa ja Maarja Põldver. (Fotod: Helin Potter).

 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP