Eesti käsipallikohtunike jaoks on oktoobrikuu Euroopa käsipalliväljakutel töörohke

05.10.2019

Kõik meie rahvusvahelised kohtunikud ja delegaadid on oktoobris osalised mitmetes EHF egiidi all toimuvates võistlussarjades.

5. oktoobril on Urmo Sitsi EHF delegaadi rollis meeste EHF Cup´i 2. ringi avamängus Poolas Pulawy´s kus vastamisi kohalik KS Azoty-Pulawy SA ja Luksenburgi klubi Handball Esch.

Samal päeval täidab samu ülesandeid Toivo Järv Soomes Riihimäel. Challenge Cup´i 2. ringi avavoorus on vastamisi soomlaste IFK Hanbdall Helsinki ja austerlaste Bregenz Handball.

12. oktoobril on Kalev Ventsli määratud delegaadiks Islandil Selfossis toimuvale meeste EHF Cup´i 2. ringi kordusmängule kohaliku Selfoss´i ja rootslaste HK Malmö vahel.

Eriti tegevusrohke on kuu kolmas nädalavahetus. Naiste EHF Cup´i 2. ringi kordusmängudel on hõivatud enamus meie rahvusvahelise kategooria meestest.

Marion Kull ja Alvar Tint mõistavad õigust Rootsis Stockholmis kohaliku Skuru IK ja venelaste HC Zvezda vahelises mängus.

Toivo Järv on delegaadi rollis Norras Hamaris, kus vastamisi lähevad kohalik Storhamar Elite ja poolakate Metraco Zaglebie Lubin ning Kalev Ventsli Norras Mossis, kus kohtuvad norrakate Fredrikstad Ballklubb ja prantslaste ESBF Besancon.

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP