Avapoolaja ehmatusest üle saanud Tallinn 2 püüdis esiliigas liidri kinni

05.11.2017

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga neljandas voorus alistas HC Tallinn 2 kodus HC Viimsi 30:23 (12:14) ning jätkab täisedu kaheksa punktiga.

Tasavägiselt kulgenud avapoolaja keskel juhtisid tallinlased 9:7, kuid puhkama mindi külaliste 14:12 eduseisul. Teise poolaja esimese kahe minutiga suurendas Viimsi edu 16:13 peale, kuid seisul 20:20 tegi Tallinn 2 5:0 vahespurdi ning võitis lõpuks 30:23. Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Martin Pihlamägi 8 ja Helvar Kuhi 6 ning kaotajatel Otto Karl Kont 12 ja Ats Pinnonen 6 tabamusega.

Mullune pronks Põlva/Arcwood sai Tallinnas 27:18 (14:10) jagu eelmise hooaja neljandast meeskonnast Oskarist. Alguedu 11:3 välja võidelnud Põlva klubi suurimateks skooritegijateks osutusid Harri Oberg 8 ja Olari Paumets 6 väravaga. Pealinlastele tõi Markus Kirsberg parimana 5 tabamust.

Punktiarve avas aga Viljandi Spordikool, kes oli kodus 28:23 (12:9) üle HC Tallasest. Tasavägiselt kulgenud kohtumises viskas Raiko Roosna võitjate kasuks 8 ja Sander Rohtla 6 väravat. Kaotajate parimana kogus Martti Viitkar isiklikku kontosse 7 tabamust.

Esiliiga jätkub 9. novembril, kui Tallas võõrustab algusega kell 18.15 Oskarit ning Põlva/Arcwood kell 19.00 Kehra/Primendit.

Tabeliseis: Tartu Ülikool 8 (4 mängust), HC Tallinn 2 8 (4), Põlva/Arcwood 6 (4), Kehra/Primend 4 (4), Oskar 2 (3), Viljandi SK 2 (3), HC Tallas 0 (4), HC Viimsi 0 (4) punkti.