Aruküla võitis naiste meistriliiga aasta esimese kohtumise

10.01.2023

Pärast pikka pühadepausi jätkus eile naiste meistriliiga, kui Tapal läksid vastamisi kohalik Tapa valla SK ja Aruküla/Mistra. Naiskondade jaoks oli tegemist sarja teise kohtumisega. Võõrustajad olid esimeses kohtumises alla jäänud HC Tabasalu/Audentesele ning külalised alistasid Reval-Sport/Kopli.

Mäng algas võrdselt ning 8. minutil tõi Marjette-Maie Müntseri tabamus tabloole seisuks 3:3. Siis aga haaras Aruküla kerge initsiatiivi ning Jennifer Mednikova viskas 25. minutil oma neljanda väravaga karistusviskest Mistra 11:6 ette. Poolaja lõpuni skooriti põhimõtteliselt kordamööda ja enne garderoobi minekut vähendas Mia-Marii Tederküll Tapa kaotusseisu 8:12 peale.

Teise poolaja algus jätkus Aruküla dikteerimisel ning agressiivse kaitse ja väravavaht Nora Randmäe tõrjete abil lasti vastastel 40. minutiks visata vaid 12 väravat. Samal ajal oli resultatiivne Karmen Vaiksaar ning külalised läksid juba 21:13 ette. Sellest võõrustajad enam ei taastunud ning mängu lõpus hoiti kindlalt kontrolli. Lõppseisuks viskas Müntser mõned sekundid enne aja täis tiksumist 20:29.

SK Tapa resultatiivseimad olid Karina Kuul viie ja Jenni Horn nelja tabamusega. Aruküla poolt viskasid Kertu Sassiad seitse ning Mednikova kuus väravat. Aruküla jätkab kahe võiduga tabeli tipus, SK Tapa ei ole veel punktiarvet avanud. Naiste meistriliiga jätkub juba reedel, kui Kristiine Spordihallis lähevad vastamisi Reval-Sport/Mella ja HC Tabasalu/Audentes.

Naiste meistrivõistluste esimesed kohtumised:

09.01 18:00 Tapa Spordikeskus SK Tapa/Tapa valla SK - Aruküla/Mistra 20:29 (8:12)
13.01 17:15 Kristiine Sport Reval-Sport/Mella - HC Tabasalu/Audentes

Pildil: Kertu Sassiadi (Pildil vasakul) seitse väravat aitasid Aruküla/Mistra aasta esimeses kohtumises võidule (Foto: Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit)

 
Banner Banner Banner Banner Banner