Aruküla on EV100 meister noormeeste B vanuseklassi käsipallis

29.04.2018

Aruküla on EV100 meister noormeeste B vanuseklassi käsipallis

27.-28.aprill 2018 mängiti teine etapp EV100 meistrivõistlustel noormeeste B vanuseklassi käsipallis.
Esimene etapp mängiti 16.-18.veebruar 2018 Kehra Spordihoones. Seitse meeskonda mängisid kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis. Võistlus kuulub EV100 spordiprogrammi.

Lõpptulemused:
1. Aruküla Spordiklubi treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv
2. Põlva Spordikool treenerid Kalmer Musting, Rein Suvi
3. HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp
4.Viljandi Spordikool treener Marko Koks
5. Spordiklubi Tapa treener Aron Jaanis
6. HC Tallas treener Jüri Lepp, Eddy Leitsar
7.HC Viimsi treener Ain Pinnonen, Jarno Nurm

Tulemused

 

EM 2018 noormehed B klassis Aruküla SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Aruküla Spordiklubi

1

Andreas Parve

2

Martin Kalvet

3

Aleksandr Azartšik

4

Rene Vahu

5

Marek Kopli

6

Robin Tedrema

7

Markus Meiner

8

Rauno Kopli

9

Markus Kask

10

Hardi Raukas

11

Mattias Paenurm

12

Arno Vare

13

Christofer Teder

14

Hendri Schmiedemann

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv

 

 EM 2018 noormehed B klass II koht Põlva Spordikool.JPG

 

II

Põlva Spordikool

1

Nikita Ossimov

2

Kris-Norman Lavrikov

3

Fred-Eric Kärblane

4

Raimond-Eric Jaanus

5

Ranar Pügi

6

Lauri Land

7

Gabriel Villako

8

Priit Luuk-Luuken

9

Kermo Saksing

10

Taavi Vool

11

Tanel-Kaimar Ritsmann

12

Ken-Martti Holberg

13

Robin-Sulev Mahlakas

14

Mihkel Maspanov

15

Sten-Silver Tigas

16

Markus Lina

Treener:

Kalmer Musting

Treener:

Rein Suvi

 

EM 2018 noormehed B klass III koht HC Kehra.JPG 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

HC Kehra

1

Toomas Unger

2

Vitali Semenkov

3

David Mamporia

4

Sergio-Silver Kreegimaa

5

Sigmar Seermann

6

Aleksandr Klemets

7

Radislav Krutitšenko

8

Nikita Makovei

9

Pavel Semenkov

10

Karl-Johannes Kask

11

Kristjan Luuk

12

Pavel Gavriljuk

13

Erki Ehanurm

Treener:

Indrek Lillsoo

Treener:

Mart Raudsepp

 

EM Parim mängija Davod Mamporia HC Kehra.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniiri parim mängija on David Mamporia HC Kehrast,

EM Parim väravavaht Madis Valk SK Tapa.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parim väravavaht Madis Valk Spordiklubi Tapa,

EM Parim kaitsemängija Markus Kask Aruküla SK.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

parim kaitsemängija Markus Kask Aruküla Spordiklubist.

Võistkondade parimad mängijad:

   
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Rauno Kopli

Aruküla Spordiklubi

2.

Raimond-Eric Jaanus

Põlva SK

3.

Sigmar Seermann

HC Kehra

4.

Aleksander Pertelson

Viljandi HC

5.

Alex-Sander Arisalo

SK Tapa

6.

Greg Gornischeff

HC Tallas

7.

Mart Varik

HC Viimsi

         
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP