Aruküla Spordiklubi võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

06.11.2022

Aruküla Spordiklubi võistkond on 2022 Eesti karikavõitja noormeeste D2-vanuseklassi käsipallis

4.-6. november 2022 toimusid Mesikäpa Hallis noormeeste D2 (2011 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning kahel viimasel mängupäeval 5.-6. november mängisid võistkonnad kohamänge 1.-8. koht ja 9.-12. koht.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

2. Põlva SK  treener Kalmer Musting

3. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Sander Traks

4. SK Reval-Sport  treener Martin Noodla

5. HC Pärnu/Paikuse  treener Toomas Heinla

6. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

7. HC Tallinn 1  treener Kaimar Lees

8. HC Tallas  treener Mihkel-Matteus Luik

9. HC Kehra  treener Ranet Sirkas

10. Viljandi SK  treenerid Marko Koks, Toomas Jüris

11. HC Tallinn 2  treener Kaivo Thomson

12. Võru  treener Arvi Karpats

 

EKV 2022 D2 klass karikavõitja Aruküla.JPG

I

Aruküla

1

Kaur Kaspar Kuusemets

2

Maikel Magnus Välja

3

Egert Andri Pavljutsok

4

Sander Jostov

5

Johannes Kasemaa

6

Fred Semidor

7

Andreas Zängov

8

Mathias Mäelt

9

Ats Korjus

10

Harri Raukas

11

Kaur Kerson

12

Romet Remlik

13

Tommi Mäelt

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv

 

EKV 2022 D2 klass II koht Põlva SK.JPG

II

Põlva SK

1

Benor Perlov

2

Raul Tohva

3

Kristofer Tootsman

4

Jakon Urman

5

Marcus Vaheoja

6

Karl-Christofer Ardel

7

Morris Männamaa

8

Henry Valo

9

Jan Johan Mõtsar

10

Gregor Varjola

11

Uku Varusk

12

Aaron Zlatin

13

Nikas Liubchenko

14

Lennart Järvela

15

Bert Luts

16

Christen Kanarik

17

Brandon Trumsi

Treener:

Kalmer Musting

 

EKV 2022 D2 klass III koht Tallinna Käsipalliakadeemia.JPG

III

Tallinna Käsipalliakadeemia

1

Rafael Becsy

2

Oliver Gremberg

3

Aron Kuura

4

Sander Laving

5

Mirko Miller

6

Mikk Raudsepp

7

Markus Tammela

8

August Tuuder

9

Mattias Vaisma

10

Karl Prants

Treener:

Sander Traks

 

EKV 2022 D2 klass parim mängija Jakob Urman Põlva SK.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Jakob Urman Põlva SK meeskonnast

EKV 2022 D2 klass parim väravavaht Uku Varusk Põlva SK.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Uku Varusk samuti Põlva SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

   
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Ats Korjus

Aruküla

2.

Aaron Zlatin

Põlva SK

3.

August Tuuder

Tallinna Käsipalliakadeemia

4.

Lennart Lippus

SK Reval-Sport

5.

Sander Naaber

HC Pärnu/Paikuse

6.

Miron Moltšanov

HC Viimsi

7.

Karl Mällas

HC Tallinn 1

8.

Uku Märt Sults

HC Tallas

9.

Kaspar Roomere

HC Kehra

10.

Robin Hillermaa

Viljandi SK

11.

Jaan-Jakob Ots

HC Tallinn 2

12.

Kristofer Sõrmus

Võru

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2022-EKV-PD2

 
Banner Banner Banner Banner Banner