Aruküla Spordiklubi võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

25.10.2020

Aruküla Spordiklubi võistkond on 2020 Eesti karikavõitja noormeeste D2 vanuseklassi käsipallis

23.-25. oktoober 2020 toimusid Aruküla spordihoones ja Raasiku spordihoones noormeeste D2 (2009 ja hiljem sündinud mängijad) vanuseklassi Eesti 2020 karikavõistlused. 23-24. oktoober mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 25. oktoober mängisid võistkonnad kohamänge 1.-8. koht Arukülas ja 9.-11. koht Raasikul.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1.      Aruküla Spordiklubi  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv
2.      HC Kehra  treenerid Mart Raudsepp, Talis Suurorg
3.      Põlva Spordikool  treenerid Henri Sillaste, Kalmer Musting
4.      Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa 1  treener Aron Jaanis
5.      HC Tallas  treener Jüri Lepp
6.      Valga Käval  treener Andris Uibo
7.      Viljandi Spordikool  treener Marko Koks
8.      Tallinna Käsipalliakadeemia  treenerid Heldur Sepp, Sander Traks, Martin Kokkuta
9.      Tallinn  treener Taavi Tibar
10.    Tapa valla Spordikool/Spordiklubi Tapa 2  treener Elmu Koppelmann
11.    HC Viimsi  treener Jarno Nurm

 

web2020 EKV PD2 2009 I koht Aruküla SK.jpg

I

Aruküla Spordiklubi

1

Joosep Salumäe

2

Aron Sepp

3

Sten-Mikk Jürgenson

4

Robert-Ruben Svilberg

5

Caspar Molok

6

Sebastian Mäelt

7

Remi Tapper Soomets

8

Sergo Rahu Soomets

9

Sebastian Nõlva

10

Uku Korjus

11

Toomas Kangur

12

Marten Teino

13

Harold-Manfred Vilberg

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv


web2020 EKV PD2 2009 II koht HC Kehra.jpg 

II

HC Kehra

1

Gerret Mägi

2

Timo Roomere

3

Andre Soikka

4

Vladislav Bogdanov

5

Kenert Suik

6

Denis Kulberg

7

Marek Joost

8

Tommi Suurorg

Treener:

Mart Raudsepp

Treener:

Talis Suurorg


web2020 EKV PD2 2009 III koht Põlva SK .jpg 

III

Põlva Spordikool

1

Gabriel Haabma

2

Eke Varusk

3

Karlis Ilus

4

Andre Hiir

5

Enriko Lutsar

6

Eerik Lutsar

7

Lev Liubchenko

8

Romet Vool

9

Daniel Haabma

Treener:

Henri Sillaste

Treener:

Kalmer Musting


web2020 EKV PD2 2009 turniiri parim mängija Uku Korjus.jpg 

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla Spordiklubi meeskonnast

  

web2020 EKV PD2 2009 turniiri parim väravavaht Sten-Mikk Jürgenson.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Sten-Mikk Jürgenson samuti Aruküla Spordiklubi meeskonnast

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Robert-Ruben Svilberg

 

Aruküla Spordiklubi

2.

Andre Soikka

 

HC Kehra

3.

Gabriel Haabma

 

Põlva Spordikool

4.

Edison Bratsunov

 

Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa 1

5.

Aron Luide

 

Viljandi Spordikool

6.

Indrek Tohvri

 

Tallinna Käsipalliakadeemia

7.

Kert Sinisalu

 

Valga Käval

8.

Daniel Adamberg

 

HC Tallas

9.

Robin Truumure

 

Tallinn

10.

Rikardo Tuder

 

Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa 2

11.

Joonas Matt

 

HC Viimsi

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2020-EKV-PD2

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP