Aruküla Spordiklubi võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

17.11.2019

Aruküla Spordiklubi võistkond on 2019 Eesti karikavõitja tütarlaste C vanuseklassi käsipallis

16.-17. november 2019 toimusid Aruküla Põhikooli spordisaalis tütarlaste C (2005 ja nooremad) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kuus naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:
1. Aruküla Spordiklubi  treenerid Andrus Rogenbaum, Aivar Truberg
2. Reval-Sport/Tallinna Spordikool  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
3. Reval-Sport/Kopli  treenerid Jelizaveta Petrunina, Angelina Samoylova
4. HC Pärnu/Padise  treenerid Toomas Heinla, Siiri Uusküla
5. Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Alla Londak, Marina Politova
6. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  treener Mare Neps

web 2019 EKV TC 2005 karikavõitja ArukülaSK.jpg

I

Aruküla Spordiklubi

1

Aleksadnra-Jennifer Mednikova

2

Anete Vare

3

Anastasija Pavlova

4

Caroly Aruvel

5

Sandra Parve

6

Karoliina Eliise Tammaru

7

Kertu Sassiad

8

Aveli Aavik

9

Karmen Vaiksaar

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Aivar Truberg

 

web 2019 EKV TC 2005 II koht R-S_Tallinna SK.jpg

II

SK Reval-Sport/ Tallinna SK

1

Sofia Maltseva

2

Eva Parik

3

Angelika Ostrovakaja

4

Marianna Kereeva

5

Maria Saveljeva

6

Valeria Sohhina

7

Miia Milana Sulkovaskaja

8

Anna Diecskaja

9

Marta Vinogradova

10

Inga Bušina

11

Aleksandra Kroon

12

Tiina Oksner

13

Anastassia Lissovenko

14

Edelina Litvinova

15

Kristiina Šaab

Treener:

Jelena Mihailova

Treener:

Ella Kungurtseva

 

web 2019 EKV TC 2005 III koht R-S_Kopli.jpg

III

SK Reval-Sport/ Kopli

1

Anastasija Pavlova

2

Sofja Babi

3

Adelina Krutikova

4

Ekaterina Sidortsova

5

Sofia Sittsenko

6

Kataryna Gasynska

7

Kamila Kirejeva

8

Alina Simacheva

9

Maarja Moler

10

Arina Polegina

11

Marija Kropjatnik

12

Diana Purtova

13

Karina-Viktoria Veber

14

Sandra Kruusman

15

Karina Senkova

Treener:

Jelizaveta Petrunina

Treener:

Angelina Samoylova

 

web 2019 EKV TC 2005 parima mängija Inga Bušina.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Inga Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast

 

web 2019 EKV TC 2005 parim väravavaht Valeria Sohhina.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Valeria Sohhina samuti Reval-Sport/Tallinna Spordikooli naiskonnast.

 

Võistkondade parimad mängijad:

     
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Karmen Vaiksaar

Aruküla Spordiklubi

2.

Marta Vinogradova

Spordiklubi Reval-Sport/ Tallinna Spordikool

3.

Katarina Ümber

HC Pärnu/Padise

4.

Diana Purtova

Spordiklubi Reval-Sport/Kopli

5.

Zlata Volkova

Spordiklubi Reval-Sport/Lasnamäe

6.

Sabina Karajev

Spordiklubi Tapa/Tapa Valla Spordikool

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2019-EKV-TC

  

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP