Aruküla Spordiklubi on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

20.11.2017

Aruküla Spordiklubi on 2017 Eesti karikavõitja noormeeste B vanuseklassi käsipallis

17.-19.november 2017 toimus Kehra Spordihoones selle aasta Eesti karikavõistlus noormeeste B vanuseklassi käsipallis. Seitse meeskonda (mängijad 2001 ja hiljem sündinud noormeestest) mängisid üks kord omavahel läbi turniirisüsteemis.

Lõppjärjestus:
1.  Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
2. HC Kehra treenerid Mart Raudsepp, Kaupo Liiva, Indrek Lillsoo
3. Viljandi Spordikool treener Marko Koks
4. Spordiklubi Tapa treener Aron Jaanis
5. Põlva Spordikool treenerid Rein Suvi, Kalmer Musting
6. HC Tallas treenerid Jüri Lepp, Eddy Leitsar
7. HC Viimsi treenerid Ain Pinnonen, Jarno Nurm

Tulemused

Aruküla PB2001 I koht EKV 2017.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

I

Aruküla SK

1

Andreas Parve

2

Martin Kalmet

3

Ander Vilumets

4

Rene Vahu

5

Marek Kopli

6

Robin Tedrema

7

Markus Meiner

8

Rauno Kopli

9

Markus Kask

10

Hardi Raukas

11

Mattias Peanurm

12

Arno Vare

13

Christofer Teder

Treener:

Toivo Järv

Treener:

Andrus Rogenbaum

 

 Kehra PB2001 II koht 2017 EKV.jpg

 

II

HC Kehra

1

Artjom Anfilov

2

Vitali Semenkov

3

David Mamporia

4

Sergio-Silver Kreegimaa

5

Sigmar Seermann

6

Erik Presnov

7

Naatan Pikkel

8

Nikita Makovei

9

Pavel Semenkov

10

Marko Maurer

11

Kristjan Luuk

12

Pavel Gavriljuk

13

Aleksandr Klemets

14

Keio-Johan Norden

Treener:

Mart Raudsepp

Treener:

Indrek Lillsoo

 

Viljandi SK PB2001 2017 EKV III koht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

Viljandi SK

1

Kaidar Keres

2

Aleksander Pertelson

3

Oliver Ruut

4

Carl-Alex Kukk

5

Kevin Hunt

6

Martin Braun

7

Kenno Toom

8

Kevin Toom

9

Mihkel Lõpp

10

Hendrik Koks

11

Robin Liinsoo

12

Martin Vendelin

Treener:

Marko Koks

 

Rene Vahu 2017 EKB PB parim väravavaht Aruküla.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Võistluste parimaks väravavahiks valiti Rene Vahu ja

 

Rauno Kopli 2017 EKV PB parim mängija Arukülast.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

parimaks mängijaks Rauno Kopli, mõlemad Aruküla Spordiklubist.

Võistkondade parimad mängijad:

 
 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Markus Kask

Aruküla SK

2.

David Mamporia

HC Kehra

3.

Mihkel Lõpp

Viljandi SK

4.

Alex-Sander Arisalo

SK Tapa

5.

Raimond-Erik Jaanus

Põlva SK

6.

Greg Gornischeff

HC Tallas

7.

Mart Varik

HC Viimsi

       
 
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP