Aruküla SK võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

19.09.2021

Aruküla SK võistkond on 2021 Eesti karikavõitja noormeeste D-vanuseklassi käsipallis

17.-19. september 2021 toimusid Aruküla Spordihoones noormeeste D (2009 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Kahel esimesel päeval mängiti alagrupimänge ning viimasel mängupäeval 19. september mängisid võistkonnad kohamänge 1.-4. koht, 5.-8. koht ja 9.-11. koht.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla SK  treenerid Andrus Rogenbaum, Toivo Järv

2. Põlva KPK/Põlva SK  treener Henri Sillaste

3. HC Kehra  treener Mart Raudsepp

4. HC Tallas  treener Jüri Lepp

5. Valga KK Käval  treener Andris Uibo

6. Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu  treenerid Toomas Heinla, Marko Koks

7. Tallinna Käsipalliakadeemia  treener Heldur Sepp

8. HC Tallas/Tallinn 1  treener Ragnar Põldma

9. HC Kehra/Kuusalu  treener Talis Suurorg

10. HC Viimsi  treener Jarno Nurm

11. HC Tallas/Tallinn 2  treener Taavi Tibar

 

EKV 2021 D klass karikavõitja Aruküla SK.JPG

I

Aruküla SK

1

Marten Teino

2

Toomas Kangur

3

Uku Korjus

4

Sebastian Nõlva

5

Sergo Rahu Soomets

6

Remi Tapper Soomets

7

Aron Sepp

8

Harold-Manfred Vilberg

9

Sten-Mikk Jürgenson

10

Robert-Ruben Svilberg

11

Caspar Molok

12

Joosep Salumäe

13

Risto Köst

14

Uku Sõnajalg

15

Sebastian Mäelt

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Toivo Järv

 

EKV 2021 D klass II koht Põlva KPK_Põlva SK.JPG

II

Põlva KPK/Põlva SK

1

Eke Varusk

2

Jüri Saan

3

Lev Ljubchenko

4

Erik Pillai

5

Karlis Ilus

6

Miikael Markus Laine

7

Gabriel Haabna

8

Romet Vool

9

Daniel Haabma

Treener:

Henri Sillaste

 

EKV 2021 D klass III koht HC Kehra.JPG

III

HC Kehra

1

Vladislav Bogdanov

2

Denis Kašuba

3

Denis Kulberg

4

Gerret Mägi

5

Andre Soikka

6

Kenert Suik

7

Marek Joost

8

Timo Roomere

9

Rauno Ottissaar

Treener:

Mart Raudsepp

 

EKV 2021 D klass parim mängija Uku Korjus Aruküla SK.JPG

Turniiri parimaks mängijaks valiti Uku Korjus Aruküla SK meeskonnast

EKV 2021 D klass parim väravavaht Sten-Mikk Jürgenson Aruküla SK.JPG

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Sten-Mikk Jürgenson samuti Aruküla SK meeskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Robert-Ruben Svilberg

Aruküla SK

2.

Gabriel Haabma

Põlva KPK/Põlva SK

3.

Gerret Mägi

HC Kehra

4.

Daniel Adamberg

HC Tallas

5.

Kert Sinisalu

Valga KK Käval

6.

Uku-Joosep Varik

Viljandi KK/Viljandi SK/Pärnu

7.

Markus Laving

Tallinna Käsipalliakadeemia

8.

Robin Truumure

HC Tallas/Tallinn 1

9.

Karol Danjuk

HC Kehra/Kuusalu

10.

Gerd Merimäe

HC Viimsi

11.

Henry Alamets

HC Tallas/Tallinn 2

 

Lisainfo: http://handball.ee/est/2021-EKV-PD

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP