Aruküla SK/Mistra võistkond on 2021 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

13.09.2021

Aruküla SK/Mistra võistkond on 2021 Eesti karikavõitja tütarlaste B vanuseklassi käsipallis

11.-12. september 2021 toimusid Aruküla Spordihoones tütarlaste B (2005 ja hiljem sündinud) vanuseklassi karikavõistlused käsipallis. Viis naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi.

Tulemused

Lõppjärjestus:

1. Aruküla SK/Mistra  treenerid Andrus Rogenbaum, Aivar Truberg

2. SK Reval-Sport/Kopli  treener Jelizaveta Petrunina

3. HC Pärnu/Padise  treenerid Toomas Heinla, Siiri Uusküla

4. SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool  treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva

5. SK Reval-Sport/Lasnamäe  treenerid Alla Londak, Marina Politova

 

EKV 2021 B klass karikavõitja Aruküla SK_Mistra.jpg

 

I

Aruküla SK/Mistra

1

Anastasija Pavlova

2

Aleksandra-Jennifer Mednikova

3

Anete Vare

4

Caroly Aruvel

5

Karmen Vaiksaar

6

Sandra Parve

7

Karoliina Eliise Tammaru

8

Kertu Sassiad

9

Aveli Aavik

Treener:

Andrus Rogenbaum

Treener:

Aivar Truberg

 

EKV 2021 B klass II koht SK Reval-Sport_Kopli.jpg

 

II

SK Reval-Sport/Kopli

1

Anastasija Pavlova

2

Sofia Vainik

3

Adelina Krutikova

4

Arina Polegina

5

Karina Senkova

6

Maarja Moler

7

Angelina Russina

8

Alina Martõnkevitš

9

Diana Purtova

10

Alina Simacheva

11

Marija Kuropjatnik

Treener:

Jelizaveta Petrunina

 

EKV 2021 B klass III koht HC Pärnu_Padise.jpg

III

HC Pärnu/Padise

1

Isabel Nee

2

Laura-Liisa Neuhaus

3

Victoria Kohv

4

Anette Marie Põldsalu

5

Kelly Suurküla

6

Katarina Übner

7

Stella Jepiselg

8

Lili Marleen Vader

9

Carola Otspere

10

Karola-Lisette Epner

11

Nora Randmäe

12

Nora Int

13

Angelica Palmi

14

Kristiin Kink

15

Alina Bai

Treener:

Toomas Heinla

Treener:

Siiri Uusküla

 

EKV 2021 B klass parim mängija Alina Simacheva SK Reval-Sport_Kopli.jpg

Turniiri parimaks mängijaks valiti Alina Simacheva SK Reval-Sport/Kopli naiskonnast

EKV 2021 B klass parim väravavaht Anastasija Pavlova Aruküla SK_Mistra.jpg

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Anastasija Pavlova Aruküla SK/Mistra naiskonnast

 

Võistkondade parimad mängijad:

 

 

 

 

Mängija nimi

 

Võistkonna nimi

1.

Aleksandra-Jennifer Mednikova

Aruküla SK/Mistra

2.

Karina Senkova

SK Reval-Sport/Kopli

3.

Kristiin Kink

HC Pärnu/Padise

4.

Inga Bušina

SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool

5.

Daria Zautina

SK Reval-Sport/Lasnamäe

Lisainfo: http://handball.ee/est/2020-EKV-TB

 

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP