2008 sündinud järelkasvukoondise peatreener nii noormeestele kui ka tütarlastele

13.07.2022

2008 sündinud järelkasvukoondise peatreener nii noormeestele kui ka tütarlastele

Eesti Käsipalliliit korraldab avaliku konkursi leidmaks kahele järelkasvukoondisele peatreenerit.
Vastavalt Eesti Käsipalliliidu noormeeste ja meeste ning tütarlaste ja naiste ekspertgrupi soovitusele  valitakse Eesti järelkasvukoondise peatreenerid avaliku konkursi alusel.

Eesti Käsipalliliit otsib oma meeskonda Eesti 2008 ja hiljem sündinud noormeeste järelkasvukoondisele peatreenerit ning Eesti 2008 ja hiljem sündinud neidude järelkasvukoondisele peatreenerit.

Peatreeneri kandidaadil palume esitada sooviavaldus koos lühikese nägemusega 2008 ja hiljem sündinud vanuseklassi järelkasvukoondise tegevuskavast ja põhimõtetest. Samuti palume esitada peatreeneri kandidaadil ülejäänud treenerite tiim ja ka võimalik manager, keda soovitakse kasutada selle järelkasvukoondise arendamisel. Treenerite tiimi kaasamisel palume arvestada vastu võetud põhimõtet, kus vähemalt üks treener peab olema noor treener või treener, kes ei ole järelkasvukoondisega varem tegutsenud.
Järelkasvu treenerite tiimis (nii tütarlaste kui noormeeste treenerite tiimis eraldi) peab olema vähemalt üks treener, kes on EHF Master Coach litsentsiga treener või alustab õpinguid/õpib hetkel/pikendab EHF Master Coach litsentsi.

Eesti Käsipalliliit pakub järelkasvukoondise peatreeneritele võimaluste kohast tasu ja võimalusi ennast täiendada rahvusvahelistel koolitustel.

2008 koondisel eeldatav esimene tegevus on 16.-19.08.2022 toimuv talendilaager Tapal.

Huvitatud isikutel palume esitada sooviavaldus koos oma nägemusega ja muu palutud informatsioon hiljemalt 28.07.2022 e-maili aadressile pirje@handball.ee

Kandidaatide poolt laekunud sooviavaldused vaadatakse läbi tütarlaste ja naiste ning noormeeste ja meeste ekspertgrupi poolt, kes esitab välja valitud kandidaadid EKL juhatusele kinnitamiseks.

 
Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP