EESTI KÄSIPALLILIIT

Postiaadress:
Eesti Käsipalliliit
Jalgpalli tn 1
11312 Tallinn

Asukoht:
Eesti Käsipalliliit
Jalgpalli tn 1
7 korrus
11312 Tallinn

Telefon: +372 6031520
Fax: +372 6031521

www.handball.ee

Eesti Käsipalliliit
reg nr. 80066355

Pank: SWEDBANK
Konto: EE302200221002100143

 

Eesti Käsipalliliidu juhatus alates 28.09.2021:
Oliver Kruuda - president
Helir-Valdor Seeder- asepresident
Vahur Vetevool
Edgar Übner
Aron Jaanis
Martin Pihlamägi
Martin Otsa

handball@handball.ee 


Eesti Käsipalliliidu töötajad ja projetkijuhid:

Pirje Orasson
Peasekretär
+372 5114262
e-mail: pirje@handball.ee

Urmo Sitsi
Balti liiga juht
Täiskasvanud vanuseklasside kohtunike projektijuht
e-mail: urmo@handball.ee 
+37256692696

 

Priit Allikivi
Noorte võistluste mentor
+3725185511
e-mail: priit@handball.ee 


Merilin Must
Noortespordi juht
+37253422861
e-mail: merilin@handball.ee

 

Mari-Liis Must
Miniliiga projektijuht
+37253462728
e-mail: mariliis@handball.ee   

Kaido Palmar
Noorte  võistluste projektijuht
e-mail: kaido.palmar.kp@gmail.com 

Martin Noodla
Koolitusjuht
Audentese käsipallitreener
e-mail: noodla@handball.ee 
+37256618332

 

Marion Kull 
Noorte vanuseklasside kohunike projektijuht
Miniliiga kohtunike projektijuht
e-mail: marion@handball.ee 
+37253544927

Edvin Härgin
Miniliiga kohtunike projektijuht
Noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
e-mail: edvin@handball.ee 
+37256923316

Erik Makejev
Miniliiga kohtunike projektijuht
Noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
e-mail: erik@handball.ee 
+37255618818

 

 



Avalik konkurss

Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP