EESTI KÄSIPALLILIIT

Postiaadress:
Eesti Käsipalliliit
Pärnu mnt 102 C
11312 Tallinn

Asukoht:
Eesti Käsipalliliit
Pärnu mnt 102 C
7 korrus
11312 Tallinn

Telefon: +372 6031520
Fax: +372 6031521

www.handball.ee

Eesti Käsipalliliit
reg nr. 80066355

Pank: SWEDBANK
Konto: EE302200221002100143

 

Eesti Käsipalliliidu juhatus:
Oliver Kruuda
Helir-Valdor Seeder
Ain Pinnonen
Rain Epler
Hendrik Karlson
handball@handball.ee 


Eesti Käsipalliliidu töötajad ja projetkijuhid:

Pirje Orasson
Peasekretär
+372 5114262
pirje@handball.ee


Urmo Sitsi
Balti liiga juht
Noorte vanuseklasside kohtunike projektijuht
urmo@handball.ee 
+37256692696

 

Martin Noodla
Koolitusjuht
Audentese käsipallitreener
noodla@handball.ee 
+37256618332

 

Kalev Ventsli
Täiskasvanute (meistriliiga naised, mehed, Balti liiga) võistlusklasside kohtunike projektijuht
kalev@handball.ee 
+3725053224

Toomas Heinla
Täiskasvanute (esiliiga) kohtunike projektijuht
heinlatoomas@gmail.com
+37257855916


Kaido Palmar
Noorte  võistluste projektijuht
kaido.palmar.kp@gmail.com 

 

Priit Allikivi 
Miniliiga projektijuht
priit@handball.ee 
+3725185511

Marion Kull 
Miniliiga kohtunike projektijuht
marion@handball.ee 
+37253544927

 



Avalik konkurss

Banner Banner Banner Banner Banner Banner

ETKNRLP